Delicious Box

Catering dietetyczny Wrocław
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Zamów dietę > Vege Fish

Dieta VEGE FISH

Dieta Vege Fish może mieć po prostu podłoże ekologiczne. Jeśli ktoś pragnie odżywiać się bez konieczności spożywania mięsa zwierząt, ale jednocześnie nie wykluczając ryb, będzie to opcja zdecydowanie dla niego. Vege Fish z założenia dopuszcza również produkty pochodzące z produkcji nie powodującej bezpośredniej szkody dla zwierząt, czyli jaja i wyroby mleczarskie, dzięki czemu łatwiej jest ją zbilansować. Każda osoba świadomie korzystająca z diety wegetariańskiej na pewno się orientuje, że przygotowanie diety z samych produktów roślinnych dla zwierzęcia wszystkożernego jest oczywiście jak najbardziej możliwe, ale trudne, drogie i w pewnej mierze ograniczające.

Warto postawić na catering wegetariański we Wrocławiu także dlatego, że jest to rozwiązanie po prostu zdrowe. W szczególności dla osób, które na co dzień korzystają z dużej ilości przetworów mięsa i pragną oczyścić swój organizm. Dieta może być przygotowana w sposób, który dodatkowo eliminuje składniki o podwyższonym ryzyku powodowania problemów zdrowotnych, przede wszystkim gluten i laktozę.

Catering dietetyczny Vege Fish skierowany jest do ludzi którzy chcą odżywiać się zgodnie z własnymi przekonaniami, a nie mają czasu na przygotowywanie swoich odpowiednio zbilansowanych posiłków. 

Podczas zamówienia cateringu będzie można skonsultować wybór kaloryczności diety z certyfikowanym dietetykiem.

Wybierz kaloryczność