Delicious Box

Catering dietetyczny Wrocław
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Zamów dietę > Vege

Dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska wykluczającą mięso i jego przetwory oraz ryby, natomiast dopuszczającą spożywanie produktów mleczarskich i jaj.

Dieta wegetariańska staję się coraz popularniejsza wśród mieszkańców dużych miast, jakim niewątpliwie jest Wrocław. Klienci cenią sobie dietę bezmięsną za lekkość, łatwo strawność i pozytywny wpływ na zdrowie całego organizmu. Nie wszyscy jednak mamy czas, aby przygotowywać sobie codziennie porcje diety wegetariańskiej. Nie każdy też ma odpowiednią wiedzę, jak powinna wyglądać zbilansowana dieta, pozbawiona białka zwierzęcego.

Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszy się catering wegetariański. Wrocław zaś jest miastem, gdzie znajdujemy się MY! Dowieziemy pyszne jedzenie do Twojej pracy lub domu. Zamówienie cateringu sprawia, że nie tylko mamy więcej czasu dla siebie, ale też nie musimy go spędzać na nieustannym przygotowywaniu i obmyślaniu potraw. Dostajemy codzienne posiłki, które są zbilansowane oraz co najważniejsze urozmaicone. Przygotowane przez profesjonalnych kucharzy potrawy smakują wyśmienicie i stanowią źródło energii na cały dzień.

Podczas zamówienia cateringu będzie można skonsultować wybór kaloryczności diety z certyfikowanym dietetykiem.

  Przykładowe menu:

  1. Sałatka z ciecierzycy z warzywami i ziołowym vinegret.
  2. Krem z cukinii z prażonymi pestkami dyni.
  3. Gołąbki z kaszą gryczaną i pieczarkami w sosie pomidorowo kokosowym.
  4. Kokosowy pudding chia z musem malinowym.
  5. Tofu w żółtym curry z pędami bambusa i ryżem jaśminowym.

Wybierz kaloryczność