Delicious Box

Catering dietetyczny Wrocław
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Zamów dietę > Individual

Dieta indywidualna

Jesteś zawodnikiem MMA? Przygotowujesz się do pokonania maratonu lub poświęcasz dużo energii na inną dyscyplinę sportową? Masz ściśle określoną dietę, a brakuje Ci czasu na przygotowanie posiłków w domu? Wybierz opcję individual i skontaktuj się z naszym trenerem personalnym w celu dobrania menu indywidualnie pod kątem Twojego celu, wartości odżywczych i preferencji smakowych!

Dieta Individual odpowiada na potrzeby osób o szczególnych predyspozycjach żywieniowych związanych z przewlekłą chorobą, alergiami. Kierujemy je również do amatorów dyscyplin sportowych wymagających profesjonalnego podejścia do diety. Dieta Individual jest oparta na diecie Lifestyle z opcjonalnym wyłączeniem kilku produktów.

Przy układaniu diety personalnej szczególnie ważna jest konsultacja, podczas której bardzo szczegółowo oceniamy zarówno stan zdrowia, jaki i indywidualne predyspozycje organizmu, a przypadki wymagające konsultacji lekarza lub dietetyka klinicznego będą bezpośrednio koordynowane przez nasz catering.

 

Patrycja_ZawistowkaPatrycja Zawistowska

Trener Personalny, Trener Personalny Dla Dzieci, Zawodniczka Bikini Fitness, Studentka ostatniego roku Wychowania Fizycznego. Studia, szkolenia z zakresu Dietetyki i Suplementacji, a także własna praca nad sportową formą pozwoliły jej nabrać ogromnego doświadczenia w tej branży. Na co dzień wspomaga innych w swojej drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Różnorodna aktywność fizyczna musi iść w parze zarówno ze zdrową jak i zbilansowaną żywnością. Delicious Box dba o dobór odpowiedniej diety opartej na wartościowych, wysokiej jakości produktach spożywczych. W celu zindywidualizowania diety bądź jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym Trenerem Personalnym.

 

zadzwoń: 784 659 757