Delicious Box

Catering dietetyczny Wrocław
A Ustaw małą czcionkęA+ Ustaw średnią czcionkęA++ Ustaw dużą czcionkę Zmień kontrast
wybierz język: EN
Przejdź do wyszukiwarki

Znajdujesz się w: Strona główna > Oferta dla firm

Usługi cateringowe z dowozem dla firm

Działamy w branży gastronomicznej już od kilku lat. Pozwoliło to nam na zdobycie ogromnego doświadczenia nie tylko związanego z przygotowaniem smacznych posiłków ale również w organizacji oraz pomocy w doborze odpowiedniego menu.

Obsługujemy imprezy firmowe, bankiety, konferencje, imprezy świąteczne.

Od 1 listopada do 31 marca dowozimy również obiady regeneracyjne.

Obiady regeneracyjne we Wrocławiu

W związku ciągłymi zapytaniami postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług i stworzyć produkt, który nie musi być dietą całodzienną. Obiady regeneracyjne to forma posiłków dla firm oraz innych podmiotów, które chcą zjeść smacznie ale również zależy im na jakości przygotowanych dań.

Obiady dla firm, to idealne rozwiązanie zarówno dla niewielkich rodzinnych przedsiębiorstw, jak i też dużych korporacji. Zagwarantowanie posiłku dla pracownika, to nie tylko swoisty bonus, który sprawia, że pracownik jest bardziej przywiązany do danego przedsiębiorstwa, ale też bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć przedłużających się przerw w pracy, a jednocześnie zapewnia pracownikom niezbędną energię, która jest niezbędna do efektywnej pracy. Dobrze zbilansowany i skomponowany obiad pozwala nam na nowo uruchomić zmęczony umysł, odświeża i skutecznie odgania uczucie zmęczenia, senności oraz znużenia, które tak często doświadczają nas w godzinach obiadowych. Pracownik nie wychodzi z siedziby firmy na obiad, dzięki czemu jego efektywny czas pracy wydłuża się ,co jest z korzyścią dla pracodawcy oraz samego pracownika, który wcześniej może udać się do domu.

Nasza firma działa od lat w branży gastronomicznej i posiadamy olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu smacznych i pełnowartościowych posiłków. Oferujemy dobrze zbilansowane produkty, które pozwolą pracownikowi nabrać energii na cały dzień pracy, a także obiady regeneracyjne. Wrocław jest głównym miejscem naszej działalności i naszą ofertę kierujemy do wszelkich firm działających na terenie stolicy Dolnego Śląska. Jednocześnie obsługujemy w zakresie cateringu imprezy firmowe, bankiety, konferencje, a także szeroko rozumiane imprezy świąteczne. Oferujemy możliwość zamawiania posiłków jednodaniowych, a także pełnych obiadów złożonych z dwóch dań.


Minimalna wartość zamówienia to 1oozł/dzień

 Poniżej przedstawiamy przykładowe menu.

obiady dla firm wrocław

 

 

 

Zupa:

 

Drugie danie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENA:
Zupa: 7 zł
Drugie danie: 17 zł
Zestaw dwudaniowy: 22,00 zł
( wszystkie ceny netto)

Istnieje możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach.